شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتیyadakb2b :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده هر چه بهتر از خدمات فروشگاه اینترنتی yadakb2b به دقت مطالعه نمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.
قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی yadakb2b منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده در کشور جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی yadakb2b تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی yadakb2b اقدام نماید.

ارتباط با ما:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی yadakb2b استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را می توانید به دو صورت آنلاین یا تلفنی ثبت نمایید.

در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی yadakb2b به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )یا تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد.
رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی yadakb2b اطلاعات خصوصی اعضا فروشگاه که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند را محرمانه دانسته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی yadakb2b متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
همه مطالب موجود در فروشگاه اینترنتی yadakb2b ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و ، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تیم مهندسی yadakb2b جزئی از اموال فروشگاه بوده و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی yadakb2b است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی yadakb2b محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
کلیه سفارشات در روز کاری ( روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی) اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
مشتریان و اعضا سایت می توانند در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز نسبت به ثبت سفارش و طرح هرگونه سوال اقدام نمایند ولیکن از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ اولین روز کاری بعد از ثبت ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
فروشگاه اینترنتی yadakb2b همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی yadakb2b به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی yadakb2b محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی yadakb2b مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی yadakb2b محفوظ است.

طرح پیشنهاد شگفت انگیز:
طرح شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر به صورت سبدکالا درج می‏‌شود. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت.